רנ תקלדה

םיחרוא רפס

וואלה
14/11/2019

ארז יקר.
ועוד יום הולדת בילדך. 38 – זה עוד גיל שלא השגת אותו.
מחרתיים נצא לטיול לכבודך בכרמל.
מאוד עצוב.

אביבה דותן מגנוס
23/04/2017

ארז שלנו . עוד שנה בלעדיך. אתה הולך ומתרחק עובדה שאינה מקילה בכלל. כל כך הרבה מחשבות עליך מציפות אותי בתדירות גבוהה יותר ויותר. בערב פסח חזרתי מדרום אפריקה. טיול נפלא עם יואבי. אתה היית שם בעיקר בחופים הסוערים. ראיתי אותך גולש וכל כך התעצבתי. לאמא קשה יותר. אורי כבר מבין . הוא גדל ונעשה חכם מיום ליום. הוא חי אותך ורוצה אבא חי . מירבוש נפלאה . לא יכולת לבחור אמא טובה יותר לבנך. כל כך אצילה ואוהבת ונדיבה. המשפחה שלנו גדלה. בינתיים רק במשקל. אלה, שירן ורוני. מצפים לאורי שלך עוד 4 בני דודים יחד. כל כך רוצה אותך איתנו. מתגעגעת. דודה שלך

מיק
11/03/2015

ארז שלנו
אנחנו כבר שנתיים בלעדיך. הגעגועים נמשכים , הרצון לחבק אותך מתחזק, האהבה גדולה מתמיד. השארת ,ארז, מורשת של ערכים נעלים כה עמוקים ויסודיים שמאפשרת לכולנו , צעירים ומבוגרים ומבוגרים יותר ללמוד מדרכך עוד ועוד. האהבה לטוב , התמיכה בנזקק ובחסר האונים הם דרכך. הם האקסיומות הבסיסיות בהתנהלותך.
לפני כחודשיים חבריך לטייסת הסימולטור סיפרו לאביבה ולי על שרותך שם. ירקוני סיפר בהתרגשות על מה שפיתחת בתושיה , בחכמה , בניגוד לכל מה שאחרים חשבו ואמרו . ועל החשיבות הרבה של מה שפיתחת כפי שהתגלה לאחר מכן. היינו המומים. ואתה מעולם לא סיפרת דבר. מעולם לא סיפרת על עצמך. סיפרת רק מה שעוזר לאחרים ומועיל בעשיה טובה. זה הקריטריון שלך לדיבור. קראתי את יומנך הנפלא על המסע באפריקה . גם שם הסיפורים הם על הכל מלבד עצמך.
ארז, הערכים שייצגת משכו אליך את האנשים הטובים ביותר. חברים וחברות וכמובן את מירבוש.כולם נמצאים כאן היום לידך , לתת לך חיבוק אהבה ענק , כפי שהם ליד דמותך הנפלאה כל השנה.
כאשר אני מביט על אורי הקטן הגדול , אשר חוקר כל תופעה בריכוז וסבלנות אני רואה את המבט שלך דרך עיניו. מירב ואתה אחראים לקיומו של ילד כל כך נפלא, מצחיק ומלא חיים. כפי שאישה אחת אשר סתם הביטה על אורי במעלית בקניון אמרה : " איזה ילד חכם....".
אנחנו אוהבים אותך מאד מאד ולא שוכחים לרגע את מה שננתת לנשמותינו.
שלך
מיק

מיק
21/02/2015

ארז יקר ואהוב

התייעצתי לא מעט אתך על כתיבת הסיפור על המסע שלך באפריקה. שם , במשך שמונה חדשים , תכונותיך הכל כך נאצלות באו לידי ביטוי יום יום. אני יודע , אינך אוהב שמשבחים אותך . אולם אם המטרה היא לגרום לילדים ללמוד ממך את האהבה הגדולה לחלשים יותר וההערכה גם לשונה אז מותר לספר עליך. ואם אורי יתפוצץ מצחוק כאשר יקרא על מה שעברת באפריקה אז מותר לספר. ואם הסיפורים על מעשיך באפריקה ישמחו את אמא אביבה אז מותר לספר.
ארז , אתה כל כך חסר . אינך מתאר כמה אתה חסר. אולם עולמך הכל כך עשיר וטוב ממלא אותי ברוח של אהבה .
בעוד ימים ספורים אראה לך את התכנית לסיפורים על הטייסת.
מירב ודאי מספרת לך על אורי. איזה ילד - פשוט לא להאמין. הוא חוקר כל דבר בסבלנות ולעומק. זה לא מפליא שהרי כבר בגיל שלשה חודשים עבדתם אתה ואורי בלילות על ניסויי מעבדה בלילה דרך המחשב.

בהמון המון המון המון אהבה
שלך מיק

אביבה דותן מגנוס
04/05/2014

ארז יקר שלנו. הנוכחות שלך ממלאה את הסביבה. אתה מלווה אותנו בכל מה שנעשה. מתגעגעת אליך מאד
אתה חסר איש מדהים ויקר

מיק
11/03/2014

ארז
מחר נפגש כולנו לציון השנה הראשונה לגעגועים האין סופיים אליך. אני רושם כאן את מה שברצוני לומר מחר שמא קולי ייחנק בבכי ולא אצליח להתבטא ברור.

אנחנו מדברים יום יום. היום , בשעה שכלנו נפגשים , רציתי להוסיף עוד דבר קטן שלא יצא לי להגיד לך.
אתה עלית לדרגת מלאך בשמים. אבל גם השארת מלאכים בארץ.
מירב מגדלת את אורי כילד נפלא , שמח, חכם, פעלתן, מתוק למרות הכאב והיגון והגעגועים הנוראים. היא מלאך. אורי נולד מלאך . אני בטוח שראית את האושר שמעניקה אמא – סבתא אביבה – לאורי המתוק בבריכת השחייה ולא רק בבריכת השחייה בכל תנאי ללא התחשבות בשעות או במזג האוויר. היא מלאך. וגם ניצה מעניקה תמיכה ואהבה בכל מצב. והנה עוד מלאך. אורן אלה ואלון כל כך אוהבים ותומכים וכך בנות הזוג שלהן והם מלאכים. רז הקטן נולד מלאך . והחברות של מירב כל כך טובות ואוהבות ותומכות והן מלאכים. ועידית ורון ואודי ומרתה הם מלאכים . והחברים שלך ארז מן הילדות ומן הטייסת ומן המעבדה הם מלאכים. ואולי שכחתי מרב התרגשות להזכיר עוד מספר מלאכים. כולם כאן היום . כמו בקורס טייס אותו רק הטובים ביותר מסיימים , כך ידעת לבחור ולהתחבר רק לאנשים היודעים להפך למלאכים על הארץ כאשר זה נדרש. היית מדריך בקורס מלאכים על הארץ. וכל אלה שכאן מאוחדים ומלאי אהבה .

וכך ארז , בנוסף לכל הדברים הטובים שעשית , הרבית מלאכים בארץ והגדלת את הטוב והאהבה ביקום.

בהמון המון המון אהבה
מיק

אביבה דותן מגנוס
11/03/2014

עברה שנה. השעון מתקתק, הזמן רץ, ממהר , הגעגוע מתעצם, השאלות כואבות , התשובות שוהות וללא ממהרות להגיע אני ממשיכה בקצב שלי .. מתגעגעת ומרגישה את חסרונך בכל שבריר של זכרון, בכל מבט אמא שלך , של אורן ושל אלון ושל אלה בכל מפגש של המשפחה שלנו, בעצב של מירבי , בחיוך ובאור עיניו של אורי . מה איתך . דבר איתי....

עידית
12/02/2014

אולי אם היית גוסס לפני. היית מקבל את הבשורה המרה, היית מופתע, מכחיש, חוקר, נלחם, אופטימי, קורא המון, מסביר, מנחם, מרגיע, מקבל, משלים, גוסס, נפרד, מחבק, ומת.
אולי אם הייתי רואה אותך דועך, הייתי צופה בתהליך, האנרגיות האדירות שלך היו מתפוגגות לאט לאט ומועברות למקומות אחרים, לאנשים אחרים....
אם הייתי רואה אותך מרזה, מחוויר, העיניים הגדולות נעצמות, המבט הטוב הזה שלך נחלש, החיוך הגדול עם השיניים הצחורות מופיע לעיתים יותר רחוקות.. הייתי רואה אותך ישן.. הייתי רואה אותך עייף, ורק רוצה לישון ולישון

אולי אם היית פחות מאושר, פחות נמרץ, פחות סקרן, פחות זורם, פחות אוהב
אם היית ממורמר, מדוכא, נרגן, עצלן....

אם הייתי רואה בית חולים, אם היו סביבך רופאים, אחיות, מכשירים, תרופות וחולי...

אבל לא ראיתי דבר

אתה רק לא כאן, אבל כל השאר כן.. אז איך אני יכולה להגיד: ״ ארז מת״?

רון זלטקין
01/02/2014

ארז מתוק
אל תגלה לאף אחד, אבל לפעמים ממש עצוב לי שאתה לא עם אורי. זה לא אשמתך חמוד.
כשאני איתו לבד, אני מנסה לנחש מה אתה היית עושה איתו בזמן משחק. כשאני מחבק אותו, לפעמים זה קצת חזק כי שנינו בעצם מחבקים אותו. בארבעת החודשים שלך איתו הצלחת להעביר לו כל כך הרבה ממך. מזל שהספקת לראות שמירבוש היא האמא הטובה בעולם!
אז אתה יכול להיות גאה באשתך המדהימה ובאורי המתוק, השובב, המצחיק והשנון. באורי שלא תמיד אוהב לישון כל הלילה בגלל שהוא מיוחד, מלא חיים ומרץ. הוא מרתק. הוא יפה. הוא פשוט כיף. הוא מושלם ואני מאוהב בו. תהיה גאה, אבא

רון זלטקין
28/01/2014

ניכתב באפריל 2013 :

"רון , אני יוצאת עם מישהו כרגע , קוראים לו ארז " , אמרה לי מירב בהתלהבות נסתרת משהו, לפני 8 שנים .
אפילו הראתה לי תמונה .
'WOW' , חשבתי, 'חייב להיות מישהו מיוחד'.
שנה מאוחר יותר נפגשנו לראשונה.
ארוחה משפחתית במסעדת "עדנה" ברמת השרון. ארז ישב לצידי. הוא מיעט לדבר. מעט נבוך. כשדיבר היה מאד מעניין , ובעיקר עניו ומקרין חיבה וטוב לב.
מירב נראתה מאושרת עם משפחתה וארז לצידה, והסבירה לנו בהתלהבות על כל מנה מניסיונה כמלצרית במסעדה .
בדרך הביתה, מרתה אמרה לי שמאד אהבה את ארז והוא ממש מתאים למירב. אני הסכמתי. 'בחור חמוד', חשבתי, 'יוצא דופן ומסקרן'...' הייתי רוצה מאד להיפגש אתו שוב בביקור הבא שלנו בארץ'.
מאז, פעמיים בשנה התראינו בביקורינו בארץ ויצא לנו לדבר על נושאים שונים ומגוונים. שנינו אוהבים ידע כללי ולא היה חסר על מה לדבר. אינני זוכר שאי פעם שאלתי אותו על שירותו הצבאי. עובדות עליו יכולתי לשאול את מירב, אך את סיפוריו המעניינים ואת הידע הרב בכל נושא שהוא, לא רציתי להחמיץ. היה פשוט מרתק לדבר איתו והוא היה משרה עלי רוגע יוצא דופן – תענוג , לא? הייתי צריך לנצל כל רגע כי איש של טלפון הוא לא היה.
בספטמבר 2009 ארז ומירב באו לבקר אותנו בביתנו ב Hertford,צפונית ללונדון, ב countryside האנגלי. ארז נחת יומיים אחרי מירב (כנראה בגלל שירות מילואים – אינני בטוח). נתתי לו הוראות מלאות כיצד להגיע אלינו מ Heathrow ואת מספר הטלפון שלי למקרה של בעיות כלשהן כך שאוכל לבוא לאסוף אותו (כמובן שהתעקש להגיע בתחבורה ציבורית מלכתחילה).
ארז נחת ב 22:30 ולאחר כשעה לקח את ה underground צפונה אלינו.
הוא החליף תחנה באמצע הדרך אך באותה שעה הפסיקה פעולת הרכבות. ארז לא רצה "להטריח" אותי והחל "לשוטט" בכל לונדון על אוטובוסי לילה, עד שהצליח לחזור ל Heathrow ולחזור על מסלולו עם חידוש תנועת הרכבות בחמש בבוקר.
כשהגיע אלינו נקש על הדלת בשקט, כדי לא להעיר אף אחד. הוא נכנס הביתה עם חיוך, אחרי לילה ללא שינה, כדי לחבק את מירב.
ארז ומירב שהו אצלנו כשבוע ימים מהנים מאד. ארז קרא הרבה ונהנה מהשקט הפסטורלי בביתנו ובאזור ביתנו.
באחד הימים נסענו כולנו ל Cambridge. סיירנו בעיר בין הקולג'ים השונים ואז החלטנו לשכור גונדולה עם מדריך, לסיור בן שעה על ה River Cam המרשים.
המדריך הנחמד (סטודנט באוניברסיטה), הסביר לנו על כל College ומי למד איפה: Prince Charles, Isaac Newton ועוד.
ארז היה כל כך סקרן (מעולם לא ראיתי אותו שואל כל כך הרבה שאלות).המדריך היה מבסוט לענות על כל שאלותיו של ארז. הייתה זו כמו שיחת חברים כאשר ארז עונה גם לשאלות המדריך. בערך באמצע הדרך, ארז התעניין כיצד משיטים את הגונדולה. המדריך המופתע הזמין את ארז לעמוד לצידו ולהנחות אותו.
לאחר כמה דקות ארז לקח את הפיקוד והחזיר אותנו בבטחה אל הרציף.
'איך הוא היה?' שאלתי את המדריך . “Absolutely perfect " הוא ענה בחיוך. הייתי מאד גאה בארז, אשר חייך בצניעות.
מכשנולדו עיינה ואיתן, בכל ביקור בארץ, ארז נהנה לשחק איתם ולבדר אותם. 'דוד ארז יהיה אבא טוב' , חשבנו מרתה ואני, ושמרנו את כל הבגדים של איתן ועיינה, בתקווה ויום אחד הם יזדקקו להם.
כיום אנו כל כך נהנים לראות את אורי לובש את הבגדים הקטנים שאיתן לבש.
באחד הביקורים שלנו ארז היה בזמן תקופת בחינות מלחיצה (לא אותו כנראה). בכל זאת מצא זמן לעזור לי לפתח את אתר האינטרנט של חנות ה online שלי שפיתחתי.
היה קשה לו להפסיק לשבת איתי ומירב הייתה צריכה " למשוך " אותו כדי שיוכל לעזוב ולא לאחר למאורע כל שהוא, כל כך עשה לו טוב לעזור.
תודה ארז! תענוג ללמוד ממך.
ארז, מירב ואורי היו שותפים לזירוז החזרה שלנו לארץ. לולא הולדתו הצפויה של אורי באוקטובר , לא היינו חוזרים בנובמבר, אלא הרבה יותר מאוחר - זה בטוח.
מאז חזרתנו התראינו לעיתים קרובות הרבה יותר והיה כיף לראות את ארז שב ומשחק עם איתן ועיינה.
ב 8/3/2013, יום שישי, נפגשנו לארוחת צהריים משפחתית בגליל ים, כדי לחגוג לאיתן ועיינה את יום הולדתם השלישי. לאחר כשעה בערך, ארז "נעלם" ושקע במשחקים עם איתן, עיינה ושלי, בזמן שאורי ישן. לזה כנראה חיכה... גם אנחנו, קצת שקט מהילדים....
מאז שחזרנו ארצה , אנו פוקדים את חוף הים בהרצליה לעיתים תכופות.
מי כמוך יודע, ארז, כמה זה כיף ומרגיע.
מעל פני המים, בגובה לא רב, חולף מדי פעם מסוק. איתן ועיינה מיד מושיטים יד למעלה וצועקים בהתלהבות : " דוד ארז , דוד ארז ".
"נכון", אנו עונים.
כי אולי באמת את אחד המסוקים אתה מטיס? טס בכיף מעל שמי הארץ, מעל חופי הרצליה?
כי אולי אתה בדרך לנחיתה בשדה התעופה הצנוע, הנמצא במרחק דקתיים מביתך החדש, ממירבוש אשתך היפה, מאורי המאיר את עולמך החדש ואת עולמנו המשיק?
וכן, גם במרחק דקה או שתיים מבית השיש הקטן שבנו במיוחד עבורך. בית מעט קריר וחשוך. בית שקט. אבל אולי זה מתאים לך; כך לא תוכל לשמוע את כל המחמאות המורעפות עליך- מחמאות כנות ומוצדקות, המשמחות אותך, אך כנראה מעט מביכות. הן מספרות עד כמה אתה אהוב ,עד כמה אתה חכם ומוכשר.
ואולי מבית השיש הקטן אתה בעצם יכול, בשקט בשקט, בלי שאף אחד ידע , לצאת לעוד טיסה ולהביט על עולמנו/עולמך הקטן בחיוך גדול.
אולי...
בינתיים, כשאנו שומעים את צעקת ההתלהבות "דוד ארז, דוד ארז" מילדינו למראה ההליקופטר הטס על המים, לנו רק נותר לומר "נכון", להביט אחד בשניה, להביט אל הים, ואז להביט למעלה, ולחייך יחד אתך.
אוהבים אותך תמיד, דוד ארז היקר.
איתן, עיינה, מרתה ורון.

עמודים:

םיחרואה רפסב ובתכ

הוסיפו את הודעתכם במהירות על ידי התחברות עם חשבון הפייסבוק שלכם:
*
*
לא יוצג בפומבי.


םינורחא תורנ

  • geoLage

    daily cialis online

  • geoLage

    generic for cialis

  • weimout

    accutane price

רנ תקלדה