רנ תקלדה

םיחרוא רפס

דפנה גרובר
15/09/2015

אורית גיסתי היקרה, הדיבור אלייך בלשון עבר עדיין בלתי נתפס וכואב ... האופטימיות שהקרנת, החוסן הנפשי , תעצומות הנפש ושמחת החיים שלך, הוליכו אותנו שולל. חשבנו שהמחלה הארורה לא תכריע אותך ותתגברי... בנית עם דני היקר משפחה לתפארת; חמה יפה ומגובשת ששומרת ומכבדת את הערכים והמורשת שהנחלת להם. אהבתי את עצותייך החכמות והמועילות שנאמרו כלאחר יד בנדיבות ובאהבה. אין לך מושג עד כמה הוקרתי את המאמצים הכבירים שעשית על מנת להגיע למסיבת יום הולדתי- וכרגיל הגעת יפה וזוהרת מסתירה את החולשה והכאב. כתבת לי שלא היית מחמיצה את האירוע בשום הון שבעולם- בדיעבד זה היה האירוע האחרון בו נכחת... אני נוצרת עמוק בליבי את ברכתך האוהבת ששימחה אותי כל כך. יקירה, נוחי בשלום על משכבך , נגאלת מייסורייך. אני סמוכה ובטוחה שאין לנו מליצת יושר נאמנה וטובה מימך שם למעלה... נמשיך לחבק את משפחתך. לשמור על דני, על ורה ועל הילדים הנהדרים. אוהבת אותך ומתגעגעת ... דפנה

ליאורה ותדי לבון
15/09/2015

יקירתינו ,
מהמעט שהספקנו להכירך ,נישארו בליבינו זכרונות טובים עם טעם של עוד....
עצוב לנו שכך זה ניגמר ,נילקחת מאיתנו בטרם עת , ולפגוש אותך כבר אי אפשר .
אבל נחמה בליבינו שטוב לך שם -נוחי בשלום !
תודה שזכינו להכיר אותך,ואת משפחתך האהובה .
כבר מתגעגעים .

נירה ויוסי אדיב
15/09/2015

15.9.2015

אורית יקרה ואהובה שלנו!

קשה לדבר אודותייך בלשון עבר ולדעת שלא נראה אותך עוד ,
אישה כה צעירה, יפה, מקסימה, חכמה ודעתנית, שלקחה על עצמה את ניהול ביתה בחכמה וביעילות ושחררה את בעלה האהוב, דני, להקדיש עצמו לרפואה.
תמיד ראית נכוחה מה צריך לעשות, התעקשת ופעלת בדרך הנכונה ובנית בית לתפארת ומשפחה למופת.
ליוסי היית כותל מערבי. את ליבו שפך לפניך ברגעים קשים ואת עזרת לו בעצות טובות. מנגד - הוא לקח על עצמו את ניהול השיפוצים בבית בכל מאודו וסייע גם הוא בעצות טובות.
בין כולנו הייתה ידידות חמה, אמתית וכנה. לא נשכח את הטיולים היפים לבודפשט ולברצלונה עם ורה הנהדרת, האימא האולטימטיבית, שהריצה אותנו לכל המקומות היפים.
אורית יקרה, אכן בנית בית לתפארת, אך אויה - חלית במחלה הארורה, שגברה עליך. לא הועילו הטיפולים, לא עזרו הדמעות. נבל הפרח היפה ואיננו. עתה את נחה בשלוה על משכבך, אינך סובלת עוד. השארת אותנו - משפחתך האוהבת וחברייך הקרובים - בכאב עמוק.
אורית -האור של המשפחה- תמיד תלווי אותנו מלמעלה ולעולם תישארי על לוח לבנו.
אוהבים וכואבים
נירה ויוסי אדיב

תהילה וובר קלפון
15/09/2015

אוריתק'ה, לא מאמינה שאת לא פה.
קשה מאוד. לא ציפיתי לזה בכלל...
אלוהים באמת לוקח את הטובים..
את למעלה עכשיו, וחושבת שלא צריך לבכות שאת כבר לא סובלת...

אני זוכרת אותך אשה יפה, עדינה, מטופחת,
רכה, אופטימית, תמיד מדברת וחושבת רק חיובי.
לב ענק בגוף קטן.כך אמשיך לזכור אותך.

אורתק'ה, שמרי עלינו ושליח לנו כוחות. אוהבת אותך

ליאור וינברג
14/09/2015

מסתכלת בגופך
השורד והמוכרח
האם זאת את
שוכבת שם במיטה?
רק מישהי אחרת
יכולה לשכב כך
בחדר שהוא לא קפדני כמוך
מנסה לעבור איתך לילה
ולראות עוד יום

עכשיו אני זו שמוזגת לך
נושמת אותך, איתך
לטיפה אחת שלך
כמו אלף שמשות בשמיים
ונשיקתך טבועה על פניי

כי כל חייך נשמת אותי,
עד שצפתי לבד
עכשיו את נרדמת
מתפללת לשניה שתבוא אחרי זאת
ואחרי זאת
ואחרי זאת
תנשמי דרכי
כי אינך כואבת עוד

דני וינברג -הספד
14/09/2015

הספד לאורית
אורית שלי-אשתי,חברתי הטובה ביותר,אם ילדי אהובתי.
ב1981 התחתנתי אתך. היית ונשארת הבחורה הכי יפה,נשית,חכמה שיכולתי למצוא, על כך יעידו גם אחרים. רבים מהם נמצאים פה לכבודך-בכל פעם שהייתי מופיע בחברתך לא היה מישהו שיכול היה להישאר אדיש כלפייך ושלא היה מוקסם מיופייך,חכמתך,רגישותך ורכותך.עם זאת היית מאד חדת לשון ודעתנית וידעת לעמוד על שלך.
לא קל היה להתווכח אתך. לא סלחת על חוסר יושר או חוסר נאמנות אפילו לקרובים לך ביותר .
כל מה שאני השגתי בחיי היה בזכותך: ביתנו היפה והמטופח,הקריירה הרפואית שלי,המעבר לעבוד בקפלן,פתיחת המרפאות,הפניה לעיסוק גם ברפואה אסתטית.דאגת תמיד שאנוח,שאוכל טוב ושדאגות היום-יום לא יטרידו אותי.
"אתה תעבוד ותצליח ואני אדאג לכל השאר"- אמרת ועשית.
דאגת גם לחיי החברה והתרבות הענפים שלנו.הקדשת לחברים הרבה זמן ותשומת לב אישית לכל אחד ואחד מהם.בכל שבוע בילינו עם חברים מחוגים שונים ומגוונים ויעידו על כך כל חברייך הרבים שנמצאים פה שכל כך אוהבים ומכבדים אותך.
לא הייתה הצגה או מופע שלא ראינו ביחד,נסענו לכל חלקי העולם הן לכנסים והן נסיעות טיול שלנו לבד או עם חברים או עם המשפחה ומעולם לא עלה בדעתנו שניתן בכלל לנסוע לבד.
היינו צוות לעניין לכל דבר ועניין. את תמיד היית המנוע והיוזמת של כל דבר ואך ורק בזכותך הגענו למה שהגענו.
אורית-הקמנו ביחד בית ומשפחה לתפארת. נולדו לנו אמיר,קרן וליאור שהיו תמיד הן ילדים מובילים בכל אשר עשו מחד וגם שמרו על משפחתיות עם הרבה כבוד ויחס אלינו מאידך. משפחתנו הייתה תמיד דוגמה לליכוד משפחתי מהו.
הקדשת הרבה הרבה זמן לחינוך והכוונת ילדינו ואת התוצאות רואים כולם.
זכית לחגוג את חתונותיהם המקסימות של אמיר עם רונית וקרן עם רותם וזכית ליהנות אם כי מעט מדי מאיתמר נכדינו הראשון. את הנכד השני הנמצא עדיין ברחמה של קרן הכרת רק דרך תמונות הUS שלו וליטוף בטנה ולצערי לא זכית לראותו.
אני מבטיח לך שאדאג לילדים ולנכדים כפי שתמיד רצית. במיוחד כפי שביקשת ממני, אני מבטיח לדאוג לבתנו הצעירה ליאור- כן היא תלמד,תתבגר,תתפתח ותתחתן עם בחור מעולה איתו תבנה בית ומשפחה לתפארת כמו אמיר וקרן.
אני בטוח שאת מלמעלה תשגיחי גם עליה.
היחסים בינך ובין אמך ורה היו מיוחדים מאד: היו שילוב מנצח של יחס מעולה בין אם ובת וכן שהייתן פשוט 2 החברות הכי טובות. הקשר בניכן היה קרוב,יומיומי ואני כבעלך יכולתי רק להתפעל ממנו. לקשר זה היתה משמעות מיוחדת לאור העובדה שאחותך נעמי ז"ל גרה בחול ונפטרה לפני למעלה משנתיים. אני מבטיח לך שכולנו נשמור על ורה כפי שאת היית רוצה.
גם לתמי-אחייניתך הסוררת בצעירותה- שימשת כאם וכמנטורית בארץ. רק בזכותך תמי נרגעה,התבגרה והתחתנה עם רמי המקסים ומשפחתה הנהדרת שהיא כמשפחתנו לכל דבר וכך זה גם ימשך!
אתמול בגיל 58 שנה בלבד עזבת אותנו והלכת לנוח מהמלחמה במחלה הארורה בה נלחמת כלביאה כ-13 שנה. בתחילה זה נראה היה כניתוח בלבד אך משחזרה המחלה הקשה לפני כ 4 שנים יצאנו יחדיו את אני וכל המשפחה למלחמה בה. בכל תקופה זו קיבלת טיפולים קשים ורצופים שבזכותם זכית לחיים טובים יחסית במשך כ 3.5 שנים. איש כמעט ולא הרגיש שאת חולה ולא היה יעד אותו לא הגשמת למרות הטיפולים. היית יפה מתמיד,נמרצת,פעילה ומלאת תכניות לעתיד כאילו את לא חיה על זמן שאול.
בחצי שנה האחרונה המחלה שוב התגברה והפעם לרפואה המודרנית ביותר בארץ ובעולם לא היה פתרון. ניסינו הכל אך את הלכת ונחלשת,סבלת יותר יותר ואנו הקרובים לך ליווינו אותך בסבלך וסבלנו איתך ולא יכולנו לעזור.
לפני כ-10 ימים התאשפזת בדחיפות בשל קוצר נשימה.ניהלת בבית החולים מלחמה הירואית תוך סבל בל יתואר כשקוצר הנשימה הולך וגובר.אנו הקפנו אותך 24 שעות ביממה ראינו את מלחמתך אך ידינו קצרה מלהושיע .ניסינו גם טיפולים נסיוניים ויקרים להחריד שלצערי הרב גם לא הועילו.
אתמול בבוקר החלטת כנראה שמספיק לך להלחם ולסבול ועזבת אותנו לתמיד די בחופזה. גם לאחר לכתך ראינו רק את יופיך העילאי נח על מיטתך אך הפעם שלו וללא סבל ומאבק.סוף סוף הגעת למנוחה.נראה שהצטרפת לאביך ואחותך שחיכו לך בשקיקה בשמיים.
אורית אהובה שלי-נוחי לך בשלום על משכבך.לא נשכחך לעולם.אנחנו כבר כל כך מתגעגעים.

דני.

רמי ששון- הספד
14/09/2015

אורית היקרה

לא יאמן אבל אותך הכריעה המחלה.
את שעמדת בגבורה בכאב כאשר החודשים האחרונים לא היו קלים המה.
את שגם במיטת חולייך היית בשליטה מלאה, רצית לשמוע הכל, ייעצת והיית למעורבת גם שם.
את שהרעפת על כולם אהבה.
שמח אני שזכיתי לאמר לך כמה אהבתי אותך.
את שליווית אותנו בכל צעד מהיכרותי את תמי בכאב ובשמחה.
את שהיית לתמי לאם בארץ, גרמת לה לעלות לארץ ודאגת לה כאם.
את שהיית לי לחמה.
את שהיית לדבק המאחד של המשפחה.
את שדאגת לארוחות בשבת וחג. לטיולים בחו״ל.
את שהיית בת לתפארת לאמך, שתמיד דאגת לורה על פניך וליווית אותה לכל מקום.
את שגדלת ילדים לתפארת, מחונכים בצלמך, אשר לא משו ממיטתך.
את ששמחת בהולדת הנכד הראשון ולא זכית לראות את הלידה הקרבה.
את שאבדת אב בגיל צעיר ואת נעמי אחותך היקרה.
את שהיית שם לכל שאלה, להשמיע דעה, אבל להשמיע דעה. ידענו שהכל היה באהבה ודאגה.
את ששאלת והתעניינת בפרטי פרטים, בשיחות הבלתי פוסקות עם תמי.
אורית לכל זה נחסר.

רוּחַ יְהוָֹה תְּנִיחֶנָּה בגן עדן. הַמֶּלֶךְ בְּרַחֲמָיו יָחוּס וְיַחְמוֹל עָלֶיהָ, וְיִלָּוֶה אֵלֶיהָ הַשָּׁלוֹם, וְעַל מִשְׁכָּבָהּ יִהְיֶה שָׁלוֹם. כְּדִכְתִיב: יָבֹא שָׁלוֹם, יָנוּחוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם. הוֹלֵךְ נְכוֹחוֹ: הִיא וְכָל-בְּנוֹת יִשְׂרָאֵל הַשּׁוֹכְבוֹת עִמָּהּ, בִּכְלָל הָרַחֲמִים וְהַסְּלִיחוֹת, וְכֵן יְהִי רָצוֹן וְנֹאמַר אָמֵן:


רמי ששון

עמודים:
 • 1
 • 2

םיחרואה רפסב ובתכ

הוסיפו את הודעתכם במהירות על ידי התחברות עם חשבון הפייסבוק שלכם:
*
*
לא יוצג בפומבי.


םינורחא תורנ

 • דן וינברג

  אורית שלנו.את חסרה בכל רגע ורגע מחיינו.אנחנו כאילו ממשי...

 • ריק ורפי

  אורית חסרה לכל מי שהכיר אותה.
  אנחנו מזכירים אותה לעיתים קרובות- תמיד עם חיוך!<...

 • מעין אילון

  געגועים לאדם שהיא
  געגועים לפרגון, לחיוך, לדאגה ולאנר...

רנ תקלדה