?םיריקומ הז המ

מוקירים מאפשר לכם להקים אתר הנצחה אישי ומיוחד באינטרנט לזכר יקירכם.

אנחנו עוזרים לכם לזכור את יקירכם על ידי העלאת הזכרונות שלהם (סיפורים, תמונות, קטעי וידאו וקול) לרשת, כך שתוכלו לזכור אותם, ביחד, במקום אחד.ישיאו ידוחיי ןפואב רתאה תא ובצע

ישיאו ידוחיי ןפואב רתאה תא ובצע

הקמנו עבורכם מערכת ייחודית אשר מאפשרת לכם לעצב בקלות ובאופן אישי את האתר שתקימו.

באפשרותכם ליצור עיצוב אישי ומרשים לדף הבית על ידי שילוב תמונה גדולה של יקירכם שתופיע בעמוד הבית, או על ידי בחירת עיצוב ממגוון סגנונות העיצוב שהמעצבים שלנו עיצבו עבורכם. אנו מבטיחים להוסיף עיצובים חדשים באופן שוטף.
ישיא תונומת םובלא

ישיא תונומת םובלא

הפלטפורמה שהקמנו עבורכם מאפשרת לכם ליצור אלבום תמונות מיוחד עבור יקירכם (כולל אפשרות לייבא תמונות ישירות מ-Facebook).

במערכת קיים מנגנון ייחודי המאפשר לגולשים באתר להוסיף תמונות לאלבום התמונות שיצרתם (התמונות תתווספנה רק לאחר אישורכם). זוהי דרך מצוינת להיחשף לתמונות של יקירכם אשר לא ידעתם על קיומם.
םיחרוא רפסו םייח רופיס

םיחרוא רפסו םייח רופיס

בחלק זה תוכלו לציין את סיפור חיי יקירכם, האירועים החשובים בחייהם, הערכים והאמונות שהובילו אותם בחייהם, וכל נושא אחר שהייתם רוצים לחלוק עם הדורות הבאים.

כל סיפור חיים, גם זה הנדמה בנאלי ולא חשוב, הוא יחיד ומיוחד, עטוף בניחוחות משפחתיים, בזכרונות ובגעגועים. כל סיפור חיים ראוי שיעבור לדורות הבאים.

בנוסף, תוכלו לקבל הוקרה וסיפורים שלא יסולאו בפז על יקירכם בספר האורחים מבני המשפחה ומהחברים.

זוהי דרך נפלאה וייחודית לשמר זכרונות.
םירבחו החפשמ ינב םע ופתש

םירבחו החפשמ ינב םע ופתש

מוקירים מאפשר לכם לשתף בצורה קלה ומהירה את התכנים עם בני המשפחה והחברים, ומאפשר להם לכתוב ולכבד בספר האורחים סיפורים ומילות הוקרה, להדליק נרות זיכרון, להעלות תמונות ועוד.

זוהי דרך נפלאה לשמר ולפתח את המורשת המשפחתית ואת זכר יקירכם.
תויטרפב האלמ הטילש

תויטרפב האלמ הטילש

אנו מאפשרים לכם מגוון אפשרויות לשליטה בפרטיות האתר ובניהול תכני הגולשים באתר.
תומורת ףוסיא

תומורת ףוסיא

אתר מוקירים מאפשר לך להקים מנגנון לאיסוף תרומות עבור מטרה הקשורה לאתר ההנצחה שהקמת, לדוגמה: הקמת קרן מלגות, תרומה לאירוע, תרומה לנושא שהיה קרוב ללב יקירכם, סיוע למשפחה ועוד.

התרומה תעבור אליכם ללא דמי תיווך וישירות לחשבון ה-PayPal שלכם.
םירתא תוצובק

םירתא תוצובק

מוקירים מאפשר לכם להקים דף אינטרנט, כולל כתובת ייחודית, אשר יכיל מספר אתרי הנצחה שיש להם מכנה משותף, לדוגמה: משפחה, ארגון ועוד.
אלמ יפסכ רזחה

אלמ יפסכ רזחה

אם מכל סיבה שהיא, לא תהיו מרוצים מאתר ההנצחה שהקמתם, תוכלו ליצור עמנו קשר בתוך 14 יום מתאריך הקנייה ולקבל החזר כספי מלא, ללא תנאים או שאלות.